روش های ارسال

 ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۴ میلیون تومان

 ایران رندر برای رفاه حال و صرفه جویی در زمان و هزینه شما مشتریان عزیز به وسیله اتوماسیون پیشرفته ارسال، تجربه خرید اینترنتی آسان را به شما ارائه می دهد.

ما به شما عزیزان تضمین ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن با حفظ و نگهداری کالا در بهترین شرایط را می‌دهیم.

به سبب راحتی مشتریان ایران رندر، ما روشهای مختلفی برای ارسال کالا درنظر گرفته ایم.

تیم فروش و خدمات مشتریان ما، قبل از ارسال کالا و یا درصورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال از طریق پیک

ارسال کالا در محدوده شهر تهران توسط پیک های اینترنتی مانند الوپیک و اسنپ انجام می‌شود و هزینه‏ ارسال، بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال، متفاوت است و در فرم سبد خرید، به آگاهی مشتریان می‏‌رسد.

 

ارسال از طریق پیک
پست جهوری اسلامی

ارسال از طریق پست

در صورتی که کالای خریداری شده حجیم نباشد و پست، بیمه مرسوله را پوشش دهد، بسته به انتخاب مشتری، از طریق پست به صورت پست سفارشی و پیشتاز ارسال می شود. هزینه ارسال کالا با توجه به نرخ پست و قوانین پستی به عهده مشتری است. از زمان تحویل مرسوله به پست، بین ۲ تا ۴ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

ارسال از طریق تیپاکس

ارسال از طریق تیپاکس فقط به شهرهای دارای دفاتر نمایندگی تیپاکس امکان پذیر است.با توجه به تعرفه این شرکت باربری، هزینه ارسال از مشتری دریافت خواهد شد.

مشتریانی که در محدوده شهری دارای دفتر تیپاکس قرار دارند، بدون هزینه مازاد، کالا را درب منزل تحویل خواهند گرفت. مشتریانی که خارج از محدوده شهری دفتر تیپاکس هستند، می توانند سفارش خود را از این دفتر تحویل بگیرند و یا برای دریافت سفارش خود هماهنگی لازم را با دفتر تیپاکس انجام دهند. پس از دریافت سفارش توسط تیپاکس، زمان ارسال در شهرهای تک مسیره معمولا یک روز و مسیرهای راه دور و یا دومسیره معمولا دو یا سه روز است.

تیپاکس